Dönüşümü Başlatın
Geleceğin Oteline Merhaba Deyin!

Süreç Yönetimini Otelika Halletsin

Otelika ziyaretçilerinizin otelinize girişinden çıkışına kadar tüm süreçlerini akıllı telefonlarından yönetmelerine olanak sağlar.

Oda Servisi Artık Eskisi Gibi Değil

Oda servisi siparişlerini online alarak, takibi kolyalaştırın. Hizmeti hızlandırarak gereksiz süreçleri ortadan kaldırın. Menüler her zaman güncel kalsın. Stokları ve portföyü kolayca yönetin. Görsel içeriklerle müşterileri sipariş konusunda ikna edin. Siparişi Otelika alsın, size sadece hızlı servis kalsın.

Oda Hizmetleri Daha Profeysonelce

Housekeeping hizmetlerine ziyaretçileriniz kolay ulaşsın. Siz de envanteri huzurla takip edin. Hızlı housekeeping sayesinde müşteri memnuniyetini arttırın. Geride mutlu ve minnettar ziyaretçiler kalsın...

Otel İçi Rezervasyonları Yönetin

Otel içi rezervasyonları tek tıkla yönetin. Organizasyonu hızlandırın. Planlamalarınızı hızlı yönetin. Ziyaretçilerinizi gereksiz süreçlere mahkum etmeyin. Ziyaretçilerinizin rezervasyon alışkanlıkları ile ilgili daha fazla bilgi edinin. Onlara özel deneyimler hazırlayın.

Taksi İle Resepsiyon Uğraşmasın

Anlaşmalı olduğunuz taksi durağına direk bildirim düşsün. Yükünüzü hafifletmenize mütevazi bir katkı sağlar. Ziyaretçilerinizden taksi hizmeti ile ilgili bildirim alın. Taksi istatistiklerini edinin. Taksi durağınızı değerlendirin.

Ampul Mu Patladı Sorun Değil!

Arıza Kaydı ile ziyaretçiler kolayca bildirim versin. Bu sayede hızlı ve efektif bir müdahaleye imkan tanıyın.