Azdan Çok Çıkarıp
Yenilik İnşaa Edelim

Otelciliğe yıllarınızı verdiniz iyi de bir çevreniz var, onlara Otelika'yı tavsiye ederek ve kullanmalarını sağlayarak gelir elde edebilirsiniz.

Halihazırda otellere farklı konularda ürün ve hizmet sağlıyan bir işletmeniz mi var, sizde müşterilerinize Otelika'yı tavsiye ederek düzenli gelir elde etmeye hemen başlayabilirsiniz.

İyi bir satışçısınız ve New Featurese de oldukça açıksınız, Otelika'ya yeni müşteriler kazandırarak kendinize yeni bir gelir kanalı oluşturabilirsiniz.

İş Ortaklarımıza ihtiyaç duyabilecekleri tüm bilgi ve dökümanları sağlayarak onların yalnızca potansiyel müşterilere odaklanmalarını sağlıyoruz.

Satış sonrası müşterilerin ihtiyaç duyabilecekleri servis ve teknik destek gibi konularda İş Ortaklarımızı hiç uğraştırmadan müşterilerimizin sorunlarıyla doğrudan ilgileniyoruz.

İş Ortaklarımıza sadece bağlantı sağladıkları müşterilere Otelika'yı aktif ve etkili bir şekilde kullanmalarını tavsiye etmek kalıyor.

Güçlü Ortaklık
Bağlantı kurun ve arkanıza yaslanın.

 • Her Siparişten Kazanın
 • Aylık Toplu Ödeme Avantajı İle
 • Teknik Süreçlerle Uğraşmayın
%1 %1

Komisyon Oranı İle İş Ortağımız Olun!

Partnership - Sıkça Sorulan Sorular

Q
A
 • Gelir paylaşımı tam olarak nasıl çalışır?

  İş ortağı temsilcilerimize bağlantı sağladıkları otele aylık cirosu üzerinden kesilen fatura tutarının otel tarafından ödenmesinin hemen ardından ilgili ödeme sistem tarafından otomatik olarak sağlanır.

 • İş ortaklarının görevi tam olarak nedir?

  İş ortaklarımızdan tek beklentimiz, Otelika'ya yeni müşteriler kazandırmalarıdır. Bağlantı kurdukları otellerin sistemi kayıt olmalarının ardından tüm süreci Otelika İstanbul ofisi halleder, sonrasında da tüm teknik destek vb diğer süreçleri Otelika üstlenir. İş ortaklarımız bağlantı kurar ve arkalarına yaslanırlar.

 • Teminat ya da giriş ücreti talep ediyor musunuz?

  Otelika iş ortaklığına giriş ya da çıkış oldukça kolaydır, iş ortaklarımızdan herhangi bir teminat ya da tahhüt istemeyiz. İstedikleri zaman iş ortağı olabilir, istedikleri zaman da anında iş ortaklığından ayrılabilirler.'

 • Sözleşme imzalamam gerekiyor mu?

  Evet, öncelikle Otelika iş ortaklığı panelinden kayıt olarak sonrasında sözleşmeler bölümünden bulunan Otelika iş ortaklığı sözleşmesini çıktı alıp imzalayıp, Sadi Konuralp Caddesi, Nejat Eczacıbaşı Binası Kat:2 Beyoğlu/İstanbul adrsimize göndermenizin ardından iş ortağımız olabilirsiniz.

 • Partnership paneli nedir?

  Partnership paneli, iş ortaklığı boyunca iş ortaklarımızn bağlantı kurdukları otelleri ekleyebilecekleri, aday müşterilerini yönetebilecekler, küçük bir CRM uygulamasıdır. Ayrıca iş ortaklarımız bu sistem üzerinden kazançlarını, tahmini elde edecekleri geliri, kendilerine yapılan ödemeleri sistem üzerinden takip ederler.

 • Yeni bir bağlantı kurduğumda ne yapmalıyım?

  Yeni bir bağlantı kurduğunuzda ilk olarak Partnership paneline bu bağlantınızı eklemeniz gerekir, daha sonrasında Otelika ekibi bağlantının doğruluğunu ve Otelika'yı kullanmaya başlayığp başlamadığını kontrol eder. Ve sonrasında bağlantınız canlı müşteriye dönüştürülür ve ay sonu gelir elde etmeye başlayabilirsiniz.