otelika-yönetim-paneli

PROFESYONEL ÇEVRENİZİ
GELİRE DÖNÜŞTÜRÜN!

Otelciliğe yıllarınızı verdiniz iyi de bir çevreniz var, onlara Otelika'yı tavsiye ederek ve kullanmalarını sağlayarak gelir elde edebilirsiniz.

İyi bir satışçısınız ve yeniliklere de oldukça açıksınız, Otelika'ya yeni müşteriler kazandırarak kendinize yeni bir gelir kanalı oluşturabilirsiniz.

Halihazırda otellere farklı konularda ürün ve hizmet sağlıyan bir işletmeniz mi var, sizde müşterilerinize Otelika'yı tavsiye ederek düzenli gelir elde etmeye hemen başlayabilirsiniz.

otelika-oda-servisi-paneli

BERABER KAZANALIM
BERABER BÜYÜYELİM!

İş Ortaklarımıza ihtiyaç duyabilecekleri tüm bilgi ve dökümanları sağlayarak onların yalnızca potansiyel müşterilere odaklanmalarını sağlıyoruz.

Satış sonrası müşterilerin ihtiyaç duyabilecekleri servis ve teknik destek gibi konularda İş Ortaklarımızı hiç uğraştırmadan müşterilerimizin sorunlarıyla doğrudan ilgileniyoruz.

İş Ortaklarımıza sadece bağlantı sağladıkları müşterilere Otelika'yı aktif ve etkili bir şekilde kullanmalarını tavsiye etmek kalıyor.

İşlem Başı
%0,50
Komisyon Oranı ile İş Ortağımız Olun!
sinirsiz-teknik-destek

GELİR PAYLAŞIMI

İş ortağı temsilcilerimize bağlantı sağladıkları otele aylık cirosu üzerinden kesilen fatura tutarının otel tarafından ödenmesinin hemen ardından ilgili ödeme sistem tarafından otomatik olarak sağlanır. İş ortağı ve temsilcilerimizden herhangi bir teminat talep etmeyiz, herhangi bir bağlayıcı hükümle de karşı karşıya kalmazlar. İstedikleri zaman kolayca iş ortağı ve temsilci olabilir, istedikleri zamanda temsilcilik ve iş ortaklığından kolaylıkla çıkabilirler.

coklu-kullanici

İŞ ORTAĞI HESABI

İş ortağı ve temsilcilerimize sözleşmeyi onaylamalarının ve kayıt bilgilerini girmelerinin hemen ardından Kant İş Ortağı hesabı aktif olarak tanımlanır. Bu hesapla ulaşabilecekleri Kant İş Ortağı paneli üzerinden müşteri portföylerini takip edebilir, potansiyel müşterilerini yönetebilir, aylık gelirlerini görüntüleyebilirler. Bu sayede işlerini daha kolay takip etmelerinin yanı sıra, sistem üzerinden mutabakatlarda hızlı ve etkin bir şekilde sağlanmış olur.


Hemen Bir İş Ortaklığı Başlatın!


Sözleşmeyi İnceleyin!